Neler Yapıyoruz?

imar-ba

İMAR BARIŞI


UZMAN DANIŞMANLARIMIZ ve TECRÜBELİ MİMARLARIMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ İmara, projesine, ruhsata aykırı yapılmış kaçak ev, iş yeri binaların imar affı kapsamına girdiğini gösteren belgedir. Bu belge bina yıkılana kadar gereçli olup; İmar Affı Kanunu kapsamındaki tüm Avantajlardan yararlanmanızı sağlar. Binanızın için var ise yıkım kararı, açılmış davalar ile idari para cezaları iptal olur

Bu belge ile binanıza resmi yollardan altyapı hizmetleri alabilirsiniz. Tamamen kaçak arsa tapulu yapılar ise imar affı kapsamına girdikten sonra bu belge ile Kat Mülkiyeti tapusu almaya hak kazanırlar.

MİMARLIK


Her zaman için özgün ve estetik olma gayemizi koruyarak en ince detayına kadar düşünülmüş projelere imza atıyoruz. Yaratıcı tasarım ve mimari ekibimiz ile her türlü tasarım ihtiyacınıza cevap veriyoruz ve bu işi büyük bir tutku ile gerçekleştiriyoruz.

İÇ MİMARİ PROJELENDİRME VE UYGULAMA

KONSEPT TASARIM

3D MODELLEME

3D ANİMASYONLAR

3D İÇ ve DIŞ MEKANLAR

3D FUAR STAND TASARIMI

3D PEYZAJ GÖRSELLEŞTİRME VE ANİMASYONU


WEB TASARIM


TÜM CİHALARLA UYUMLU RESPONSİVE TASARIM Fiyaka Tasarım olarak,size bütçeniz ile orantılı farklı çözümler sunuyoruz. Firmanızın web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinizin olduğunuzu, beklentilerinizin neler olduğunu iyi analiz eder ve beklentilerinizi çözüme kavuştururuz.

Öncelikli sorumluluğumuz; kurumsal müşterilerimizin, kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik bir biçimde web sitelerine yansıtmaktır. İnternette en doğru şekilde markanız ya da firmanız için vitrin oluşturmaktır.

DİJİTAL PAZARLAMA


Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı, animasyon, içerik pazarlama, içerik yönetimi, analiz ve danışmanlık hizmetleri kapsamında bir bütün olarak dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz.

error: Kopyalanamaz !!